Contactgegevens

Tickets / Box Office
Sylvia van den Berg
sylvia@metropool.nl

Programmering regionaal
Adri Karsenberg
indelift@metropool.nl
Programmering algemeen
Frank Satink
frank@metropool.nl
Manager programma & marketing
Partages-publieksverhuur / metal / jazz / tributes
Guido de Jongh
guido@metropool.nl
Dance
dance@metropool.nl

Manager hospitality & horeca
Besloten verhuur
Anjo Ordelman
anjo@metropool.nl
Manager productie & facilitair
Michiel Toenink
michiel@metropool.nl

Marketing & publiciteit
Steven Hignell
steven@metropool.nl
Marketing & publiciteit
Rick Escher
rick@metropool.nl

Preproductie
Doménique Gerrits
domenique@metropool.nl

Techniek
Twan Schipper
twan@metropool.nl

Vrijwilligerscoördinatie
Michiel Toenink
michiel@metropool.nl

Financiële administratie
Oscar Persijn
oscar@metropool.nl

Directie - bestuur
Johan de Jong
johan@metropool.nl


Maandag t/m vrijdag zijn wij telefonisch bereikbaar tussen 9:00 en 18:00 uur en tijdens activiteiten

Voor onze kassa en vragen over een concert kun je dinsdag t/m vrijdag tussen 12:30 en 17:30 uur bellen naar Metropool, of een e-mail sturen naar kassa@metropool.nl

Voor oefenruimtes kun je mailen naar oefenruimte@metropool.nl


Poppodium Metropool
Industrieplein 10
7553 LL Hengelo
T: +31(0)74 243 80 00
 

Rechtspersoon en Bestuur

Stichting Metropool Hengelo is verantwoordelijk voor het beheer en exploitatie van Metropool.
Inschrijving KvK 41030916.