Een ultieme ode aan de songs van Elton John en Billy Joel! Max 'Rocket Max' Anthony en The Billy Joel Experience met zanger Alexander Broussard zijn haast niet van the real deal te onderscheiden en dat kan je op 13 oktober zelf komen ervaren in Hengelo!
The Billy Joel Experience
Deze band heeft in de vorm van Alexander Broussard dé Nederlandse Joel in de gelederen. Na indrukwekkende optredens op de nationale televisie bij “I Can See Your Voice”, “Beau” en “We Want More”, radio optredens, krantenartikelen, club-shows en theatertours is deze band vol door de wol geverfde muzikanten beter en populairder dan ooit.
Max ‘Rocket Max’ Anthony
Al vrij vroeg in zijn loopbaan als zanger/pianist, ontdekte Max een sterke voorliefde voor en grote gelijkenis in ‘sound’ met Sir Elton John. Hij ontwikkelde dan ook een solide act door in de huid van zijn idool te kruipen en toerde zowel met band maar ook als solist met zijn Elton John Tribute Show. Op internationale cruise schepen, in theaters en natuurlijk de nodige festivals gooit Max al jaren hoge ogen met zijn indrukwekkende vertolking van het monumentale repertoire van Elton John.
Max Anthony zal dit seizoen uitsluitend deze éénmalige serie shows spelen in Nederland (in samenwerking met "The Billy Joel Experience"). Een must-see voor de liefhebber van de onverwoestbare songs van Billy Joel én Elton John!